Nasze marki

Pro-Galicja-czarne-logo-biale-tlzo

Pro Galicja oprócz produktów pozyskiwanych od lokalnych rzemieślników tworzy produkty pod własną marką. Są one wykonywane ręcznie i często mają charakter dzieł artystycznych. Żaden z produktów nie jest wyrobem przemysłowym, wszystko wytwarzane jest osobiście przez doświadczonych i utalentowanych rzemieślników-artystów. Nakłady wytwarza się najczęściej w małych ilościach liczących od kilku do kilkudziesięciu egzemplarzy, co czyni elitarny charakter produktów. Kupując tego typu wyroby masz pewność, że jest to dzieło wyjątkowe, unikalne i na swój sposób niepowtarzalne.

soaphisticated_logo-150x150-1

Malutka pracownia kosmetyków naturalnych. Powstała w odpowiedzi na przeróżne potrzeby i problemy naszej skóry. Jest to bezpieczna alternatywa dla kosmetyków wypchanych parabenami, glikolami, silikonami, formaldehydami i syntetycznymi konserwantami. Kosmetyki Soaphisticated nie zawierają żadnych z powyżej wymienionych, toksycznych i podrażniających substancji. Powstają tylko z naturalnych maseł, olejów i maceratów, z ziół i kwiatów, a i często składników zaliczanych do grupy tzw. superfood. Soaphisticated jest po to, by dać Ci zdrowszy wybór dla Twojej skóry.

lamata-230x230

Lamata handmade jest spontaniczną inicjatywą, która po kilku latach przerodziła się w markę rękodzielniczą. Jest alternatywą dla komercyjnej branży odzieżowej, przesyconej masową produkcją i materiałami niskiej jakości. Wykonujemy produkty ręcznie robione na drutach i szydełku. Używamy najwyższej jakości materiałów wełnianych i bawełnianych. Każdy produkt wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Jesteśmy małą rodzinną firmą, która tworzy z pasji do rękodzieła. Wyróżnia nas oryginalne wzornictwo i wyrazista kolorystyka.

Perca-logo-230x230

Firma PERCA powstała w 2005 roku i od tamtej pory funkcjonuje głównie na polskim rynku. W swej kilkunastoletniej działalności wprowadziliśmy na rynek wiele produktów. Opierając się na swoich pomysłach i doświadczeniach udało się nam stworzyć własną metodę produkcji klejonek bambusowych. Są to wędki produkowane ręcznie z bambusa odmiany Tonkin, których konstrukcję stanowi 6 odpowiednio wyprofilowanych trójkątnych listewek, wyciętych perfekcyjnie z najtwardszej części ścianki bambusa. Listewki te po sklejeniu ze sobą, dają w efekcie blank wędki, który w przekroju nie jest okrągły tylko heksagonalny. Średnica w szczytowej części wędki, w zależności od modelu, może mieć nawet tylko 1,8mm, co znaczy, że pojedyncza trójkątna listewka, z której szczytówka została sklejona miała 0,9mm. Jest to tylko jeden z detali, który świadczy o stopniu trudności wykonania takiej wędki. Dodatkowo podzespoły wykorzystywane do wykończenia wędek są ręcznie wykonywane, a przez to unikalne lub pochodzą od renomowanych producentów, np. okucia wykonane ze stopu Nickel-Silver, przelotki wprowadzające z pierścieniem agatowym lub anodowane, poroże jelenia, macica perłowa, przelotki tytanowe typu snake-guide, naturalna perła, drzewo różane, korek brzozy, korek dębu korkowego, skóra, rogi bawoła. Ponad estetyką i unikalną formą każdej wędki, która może być personalizowana, kładziony jest szczególny nacisk na użyteczność. Zależy nam przede wszystkim, aby nasze wędki jeździły nad wodę i łowiły ryby sprawiając Użytkownikowi największą frajdę. Każda wędka wyposażona jest w specjalny pokrowiec, można też zamówić tubę transportową lub drewnianą szkatułkę w kształcie heksagonu, która wspaniale współgra z kształtem wędki i może stanowić niepowtarzalny prezent.

Top
X