Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. WPROWADZENIE DO POLITYKI PRYWATNOŚCI

Niniejszy dokument stanowi politykę prywatności firmy PRO GALICJA – Joanna Ślemp (Reduta 33/5, 31-421 Kraków, Polska) (dalej: „Pro Galicja”„my” lub „nas, nam, nami”). Właściwe obchodzenie się z danymi osobowymi jest dla nas niezwykle ważne. Dlatego z ogromną dbałością podchodzimy do przetwarzania i ochrony Twoich danych osobowych. Odbywa się to zgodnie z postanowieniami określonymi w obowiązujących przepisach prawa dotyczących prywatności (w tym w Ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych).

Aby zapewnić jak największą prywatność, przestrzegamy następujących podstawowych wartości:

·  Informowanie: Chcemy informować Cię o tym, dlaczego i w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Jest to opisane w niniejszej polityce prywatności.
·  Ograniczone gromadzenie: Dokładamy wszelkich starań, aby ograniczać gromadzone przez nas informacje i wykorzystywać je jedynie w niezbędnym zakresie umożliwiającym sprzedaż naszych produktów i/lub świadczenie naszych usług (zgodnie z poniższą definicją).
·  Bezpieczeństwo: Podejmujemy odpowiednie środki w celu zabezpieczenia Twoich danych osobowych i tego samego wymagamy od stron, które korzystają z Twoich danych w naszym imieniu.
·  Prawa osób prywatnych: Szanujemy Twoje prawa wynikające z obowiązujących przepisów prawa dotyczących prywatności (w tym prawo do dostępu do danych osobowych i poprawiania lub usuwania ich zgodnie z tymi przepisami).

Niniejsza polityka prywatności opisuje sposób, w jaki wdrażamy te podstawowe wartości oraz szanujemy i chronimy Twoje prawo do prywatności. Usilnie zachęcamy do uważnego przeczytania niniejszego oświadczenia, ponieważ określa ono podstawę, na której wykorzystujemy Twoje dane osobowe, gdy kupujesz nasze produkty online lub w jednym z naszych salonów lub w innych punktach sprzedaży produktów Pro Galicja („produkty” ), wchodzisz na nasze strony internetowe, wchodzisz z nami w interakcję lub w inny sposób korzystasz z naszych usług i aplikacji (łącznie zwanych: „usługami”).

Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami, które pozwolą zrozumieć nasze poglądy i praktyki dotyczące Twoich danych osobowych oraz sposoby obchodzenia się z nimi.

2. DANE OSOBISTE, KTÓRE GROMADZIMY I Z KTÓRYCH KORZYSTAMY

Dane osobowe dotyczące Ciebie, które gromadzimy, gdy kupujesz nasze produkty lub korzystasz z naszych usług, obejmują następujące dane (dalej łącznie zwane: „danymi osobowymi”):

·  Twoje dane kontaktowe. Twoje imię i nazwisko, adres pocztowy i inne dane kontaktowe, takie jak Twój numer telefonu i adres e-mail oraz wszelkie inne dane kontaktowe podane nam przez Ciebie (w tym adres dostawy w przypadku zakupu naszych produktów online).

·  Twoje elektroniczne dane identyfikacyjne i inne informacje, które gromadzimy automatycznie, gdy korzystasz z naszych usług online. Gdy wchodzisz na nasze strony internetowe lub logujesz się do naszych aplikacji, reagujesz na nasz biuletyn informacyjny (otwierasz go, klikasz, czytasz, poruszasz kursorem itp.) lub napotykasz reklamy Pro Galicja online, gromadzimy automatycznie za pośrednictwem Twojej przeglądarki lub urządzenia, korzystając z plików cookie i innych technologii pozwalających na śledzenie użytkowników na stronie internetowej (w tym narzędzi do analityki internetowej), dane takie jak adres IP, adres MAC, zachowania dotyczące przeglądania stron, produkty i usługi, które lubisz, oraz zawartość koszyka pozostawionego bez dokonania zakupu. Zapoznaj się z naszą polityką dotyczącą plików cookie, aby dowiedzieć się więcej.
·  Dane Twojego konta. Aby uzupełnić Twoje konto Pro Galicja (np. Moje konto) (online lub w salonie poprzez aplikację wprowadzającą), używamy Twojego imienia i nazwiska, płci, danych kontaktowych, daty urodzenia (plus numeru ubezpieczenia społecznego, jeśli jest on powiązany z Twoją datą urodzin zgodnie z lokalnym prawem), oraz innych informacji, które dobrowolnie nam przekazujesz, takich jak Twój ulubiony zestaw, dodatkowe zainteresowania i ulubione kategorie lub osobiste porady dotyczące produktów (takich jak, na przykład luksusowa odzież, wędki muchowe, torebki).
·  Twoje zakupy w naszych salonach. Tylko jeśli jesteś zalogowany/zalogowana na stonie Moje konto, możemy łączyć dane dotyczące Twoich zakupów w naszych salonach z Twoim profilem Moje konto w oparciu o weryfikację Twoich danych osobowych podanych przy kasie (np. Twoją kartę członkowską Moje konto (numer), adres e-mail i/lub numer telefonu komórkowego), takie jak kwota i data zakupu, zakupiony/-e produkt/-y lub usługa/-i, lokalizacja salonu, status płatności, dane konta bankowego, rabat (pracowniczy), ewentualny wykorzystany kod z kuponu, ewentualny prezent dodany do zakupu i opcjonalne dodatkowe dane na osobistą kartkę lub dane do grawerowania.
·  Twoje zakupy online. Aby umożliwić dokonanie zakupu online poprzez oficjalny sklep internetowy Pro Galicja lub inne oficjalne kanały mediów społecznościowych Pro Galicja, używamy Twojego imienia i nazwiska, płci, numeru telefonu, danych kontaktowych oraz wszelkich istotnych informacji dotyczących Twojego zakupu, takich jak kwota i data zakupu, kupowany/-e produkt/-y lub usługa, urządzenie, za pomocą którego dokonywany jest zakup, metoda płatności, status płatności, dane rachunku bankowego, zniżka (pracownicza), ewentualny kod kuponu, ewentualny prezent dodawany do zakupu, opcjonalne dodatkowe dane na osobistą kartkę lub dane do grawerowania, sposób realizacji dostawy i adres dostawy.
·  Dane osobowe udostępniane nam podczas procesu personalizacji, gdy kupujesz spersonalizowany produkt Pro Galicja. Jeśli personalizujesz produkty Pro Galicja za naszym pośrednictwem, używamy Twoich spersonalizowanych danych (np. nazwy, którą chcesz umieścić na produktach Pro Galicja), aby zrealizować Twoją prośbę i wyświadczyć nasze usługi.
·  Twoje dane, gdy subskrybujesz nasz biuletyn informacyjny. Aby móc wysyłać Ci biuletyn informacyjny Pro Galicja zawierający treści inspiracyjne i komercyjne, korzystamy z Twojego adresu e-mail i dodatkowych informacji, jeśli dodasz je do swojego profilu, takich jak imię i nazwisko, data urodzenia. Pro Galicja wysyła również spersonalizowane biuletyny informacyjne na podstawie osobistych preferencji, jeśli nam je podano.
·  Nagrania (monitoringu, rozmów telefonicznych i zdarzeń). Niektóre z naszych salonów korzystają z systemów monitoringu. Po wejściu do takich salonów klient jest nagrywany przez nasze systemy monitoringu. Uczestnicząc w wydarzeniach lub targach organizowanych przez Pro Galicja lub w których Pro Galicja uczestniczy, możesz również być nagrywany/-a, jeśli rejestrujemy materiał wideo z tego wydarzenia lub targów. Jeśli zadzwonisz do nas z pytaniem lub reklamacją, Twoje rozmowy telefoniczne z nami będą nagrywane.
·  Twoje dane dotyczące komunikacji. Wszelkie dane udostępniane przez Ciebie podczas komunikacji z nami poprzez pocztę elektroniczną, Internet, telefon, media społecznościowe lub w jakiejkolwiek innej formie, takie jak pytania, prośby lub reklamacje.
·  Twoje dane dotyczące udziału w loteriach, promocjach w postaci możliwości wygrania nagród za subskrypcję, kampaniach generowania leadów, konkursach lub otrzymywaniu próbek. Wszelkie dane udostępniane przez Ciebie, gdy bierzesz udział w loteriach, promocjach w postaci możliwości wygrania nagród za subskrypcję, kampaniach generowania leadów, konkursach lub otrzymywaniu próbek.
·  Twoje oceny i opinie. Opinie, wrażenia, preferencje i zainteresowania oraz opinie na temat produktów lub wydarzeń publikowane przez Ciebie na naszych stronach internetowych lub udostępniane nam online lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.
·  Dane dotyczące zdrowia. Możemy również gromadzić informacje związane ze stanem Twojego zdrowia, na przykład dotyczące alergii. Korzystać będziemy jedynie z danych dotyczących zdrowia, które przekażesz nam dobrowolnie, tylko za Twoją uprzednią zgodą lub zgodnie z Twoją instrukcją, i tylko w celach określonych w niniejszej polityce prywatności. Możesz odmówić zgody lub ją wycofać w dowolnym momencie, jak określono poniżej (patrz: „Twoje prawa”).

3. CELE, W KTÓRYCH KORZYSTAMY Z DANYCH OSOBOWYCH

Gromadzone przez nas dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w następujących celach:

W celu realizacji naszej umowy z Tobą: W celu wywiązania się z naszych zobowiązań wynikających z wszelkich umów zawartych między Tobą a nami oraz w celu zapewnienia produktów, usług i informacji, o które nas poprosisz, w tym w celu obsługi Twoich próśb, zapytań lub reklamacji. Obejmuje to również umożliwienie Tobie dokonania zakupu naszych produktów, udziału w naszym programie Moje konto, udzielanie odpowiedzi na Twoje prośby związane z obsługą klienta, odpowiedzi na Twoje zapytania, zapewnianie niezbędnych informacji dotyczących naszych produktów i usług, o które nas prosisz itp.

W naszym uzasadnionym interesie handlowym: Wykorzystujemy Twoje dane osobowe w sposób opisany powyżej (zarówno w ujęciu zbiorczym, jak i indywidualnym) w celu reklamowania naszych produktów i usług, kontaktowania się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail, zwykłej poczty, mediów społecznościowych lub w inny sposób w celach związanych z marketingiem bezpośrednim lub w innych celach komercyjnych. Wykorzystujemy również Twoje dane osobowe do analizowania i poprawiania jakości naszych produktów i usług, w tym do oferowania obsługi klienta i obsługi posprzedażnej, oraz w celu zrozumienia Ciebie jako klienta (optymalizacja klienta). Pozwala nam to ocenić, co może Cię zainteresować, mierzyć lub zrozumieć skuteczność przedstawianych Tobie i innym osobom reklam oraz przedstawiać odpowiednio dobrane reklamy. Dodatkowo, w oparciu o korzystanie przez Ciebie z zakupionych u nas usług i produktów, możemy kierować do Ciebie reklamy lub inne materiały marketingowe dopasowane do Twoich osobistych preferencji i wrażeń.

Możemy również wykorzystywać Twoje dane osobowe do innych celów związanych z naszymi uzasadnionymi interesami handlowymi, takich jak prowadzenie i rozwijanie naszej działalności biznesowej; opracowywanie i ulepszanie lub modyfikowanie naszych produktów i usług; generowanie zbiorczych statystyk dotyczących użytkowników naszych produktów i usług; umożliwienie prowadzenia naszych operacji biznesowych; realizowanie polityki i procedur firmy; umożliwienie dokonywania transakcji korporacyjnych, takich jak fuzja, sprzedaż, reorganizacja, przeniesienie aktywów lub podmiotów biznesowych firmy Pro Galicja, kupno, bankructwo lub inne podobne działania; lub do innych uzasadnionych celów biznesowych dozwolonych w świetle obowiązującego prawa.

Wykorzystanie informacji na podstawie Twojej zgody:
Jeśli nie kupiłeś/-aś u nas żadnego produktu, będziemy Ci wysyłać tylko wiadomości dotyczące marketingu bezpośredniego (takie jak biuletyny informacyjne, promocje, wiadomości o produktach lub aktualizacje dotyczące usług) za pośrednictwem poczty elektronicznej, innych elektronicznych środków komunikacji, telefonu lub zwykłej poczty (np. ulotki) po uzyskaniu Twojej zgody.

Dane dotyczące Twojego zdrowia wykorzystujemy do celów określonych w niniejszej polityce prywatności, ale będziemy z nich korzystać dopiero po uzyskaniu Twojej zgody.

Dzieci poniżej 16. roku życia nie mogą zgodnie z prawem wyrazić zgody. Zamiast tego wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Swoją zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie (patrz: ustęp „Twoje prawa” poniżej).
Aby realizować nasze zobowiązania prawne: Wszelkie gromadzone przez nas dane osobowe mogą być użyte w celu wywiązania się z obowiązku prawnego, któremu podlegamy, nakładanego przez organy nadzorcze, władze skarbowe lub organy dochodzeniowe.

4. MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Udzielając się na różnych forach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, LinkedIn itp., należy zapoznać się z narzędziami udostępnianymi przez te strony, które pozwalają wybrać sposób udostępniania danych osobowych zawartych w Twoim profilu w mediach społecznościowych.

Firmę Pro Galicja obowiązują praktyki lub polityki prywatności tych stron trzecich, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze stosownymi informacjami na temat prywatności, warunkami korzystania i innymi powiązanymi informacjami na temat sposobu wykorzystywania danych osobowych w tych mediach społecznościowych.

Ponadto, w zależności od wybranych ustawień na różnych portalach społecznościowych (i/lub w połączeniu z ustawieniami na stronach Pro Galicja), pewne dane osobowe dotyczące Twojej aktywności w Internecie i Twoich profili w mediach społecznościowych (np. zainteresowania, stan cywilny, płeć, nazwa użytkownika, zdjęcie, komentarze i opublikowane treści itp.) mogą być udostępniane firmie Pro Galicja.

5. UDOSTĘPNIANIE TWOICH DANYCH OSOBOWYCH

Udostępniamy Twoje dane osobowe następującym stronom:

·  Dostawcom zewnętrznym. Korzystamy czasem z pomocy stron trzecich w dostarczaniu naszych produktów i usług, w tym z:
– Partnerów biznesowych, dostawców (np. dostawców usług informatycznych) i podwykonawców;

– Centrów kontaktowych zapewniających wsparcie naszego działu obsługi klienta;

– Agencji reklamowych oraz medialnych prowadzących działalność marketingową i medialną w naszym imieniu;

– Dostawców usług analitycznych i operatorów wyszukiwarek, takich jak Google Analytics, którzy pomagają nam w ulepszaniu i optymalizacji naszej strony internetowej i naszych aplikacji.

W ramach świadczenia swoich usług podmioty te będą uzyskiwać dostęp do danych osobowych w naszym imieniu, otrzymywać je, utrzymywać lub w inny sposób przetwarzać. Nasze umowy z tymi dostawcami usług nie zezwalają na wykorzystywanie danych osobowych do ich własnych celów (marketingowych). Zgodnie z wymogami obowiązującego prawa podejmujemy uzasadnione handlowo kroki, aby wymagać od takich dostawców zewnętrznych odpowiedniego chronienia Twoich danych osobowych i przetwarzania ich wyłącznie zgodnie z naszymi instrukcjami.

·  Transakcja korporacyjna. Ponadto dane osobowe mogą zostać ujawniane w ramach fuzji, sprzedaży lub transferu aktywów firmy Pro Galicja.
·  Stronom trzecim, jeśli jest to wymagane prawnie. Możemy również ujawniać Twoje dane osobowe, jeśli uważamy, że wymaga tego od nas prawo.
·  Za zgodą. Możemy również ujawniać informacje o Tobie, w tym dane osobowe, innym stronom trzecim, w przypadku wyrażenia przez Ciebie na to zgody lub prośby, na przykład w przypadku kampanii promocyjnej z udziałem innego sponsora.

6. PRZESYŁANIE DANYCH OSOBOWYCH ZA GRANICĘ

W większości przypadków Twoje dane osobowe będą przetwarzane na terenie Unii Europejskiej. Informujemy jednak, że firma Pro Galicja może przesyłać przekazywane przez Ciebie dane osobowe do krajów innych niż Twój kraj zamieszkania i tam je przetwarzać. Prawa obowiązujące w tych krajach mogą nie zapewniać takiego samego poziomu ochrony danych osobowych. Firma Pro Galicja lub dostawcy zewnętrzni, z których usług korzystamy, będą zatem dążyć do zapewnienia wszystkich odpowiednich zabezpieczeń i przestrzegania wszystkich odpowiednich przepisów oraz regulacji w związku z takim przesyłaniem danych, w szczególności w odniesieniu do danych osobowych przesyłanych do krajów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Oznacza to, że zawarliśmy wymagane prawnie umowy z odbiorcami Twoich danych, które obejmują standardowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską lub, w razie potrzeby, przez inny organ nadzorczy.

Masz prawo do otrzymania kopii wszelkiej dokumentacji przedstawiającej podjęte odpowiednie zabezpieczenia poprzez złożenie wniosku na adres biuro@progalicja.pl.

7. BEZPIECZEŃSTWO

Podejmiemy uzasadnione kroki w celu zapewnienia, że ​​Twoje dane osobowe są odpowiednio zabezpieczone przy pomocy odpowiednich środków technicznych, fizycznych i organizacyjnych, aby zapewnić im ochronę przed nieuprawnionym lub bezprawnym użyciem, modyfikacją, dostępem lub ujawnieniem, przypadkowym lub bezprawnym zniszczeniem oraz utratą.

Podejmujemy kroki mające na celu ograniczenie dostępu do Twoich danych osobowych do osób, które muszą mieć do nich dostęp w jednym z celów wymienionych w niniejszej polityce prywatności. Ponadto zapewniamy w drodze umowy, że każdy dostawca zewnętrzny przetwarzający Twoje dane osobowe w równym stopniu zapewniać będzie poufność i rzetelność danych w bezpieczny sposób.

8. ZACHOWYWANIE DANYCH

Zachowujemy Twoje dane osobowe na tak długo, jak jest to konieczne, aby zrealizować cel, do którego zostały zgromadzone i wykorzystane (na przykład na czas potrzebny, abyśmy mogli zapewnić Ci obsługę klienta, odpowiedzieć na pytania lub rozwiązać problemy techniczne), chyba że zachowanie danych na dłuższy okres jest konieczne w celu wywiązania się z naszych zobowiązań prawnych lub obrony przed roszczeniem prawnym.

9. TWOJE PRAWA

Zgodnie z warunkami określonymi w obowiązujących przepisach prawa masz następujące prawa w odniesieniu do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych:

·  Prawo do uzyskania dostępu – Masz prawo zażądać potwierdzenia, czy firma Pro Galicja przetwarza Twoje dane osobowe, a jeśli tak, masz prawo uzyskać dostęp do danych osobowych i dodatkowych informacji. Na żądanie możemy również dostarczyć kopię danych osobowych, które są przetwarzane;

·  Prawo do sprostowania – Masz prawo zażądać od firmy Pro Galicja poprawiania, dostosowywania lub uzupełniania Twoich danych osobowych, jeśli posiadane przez nas dane dotyczące Ciebie są niedokładne lub niekompletne. Możesz również poprawić, dostosować lub uzupełnić swoje dane osobowe samodzielnie, aktualizując swój profil. Uprzejmie prosimy również o zadbanie o to, aby zmiany sytuacji osobistej (na przykład zmiana adresu, konta bankowego itp.) zostały zgłoszone firmie Pro Galicja, abyśmy mogli zapewnić aktualność Twoich danych osobowych. Firma Pro Galicja podejmie wszelkie uzasadnione kroki, aby zapewnić poprawność wszystkich danych osobowych;
·  Prawo do wycofania zgody – Masz prawo odwołać swoją zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych w dowolnym momencie, postępując według instrukcji podanych w dowolnej wiadomości marketingowej lub wypełniając formularz, jak określono poniżej. Jeśli wykorzystamy Twoje dane osobowe na podstawie Twojej zgody w innych celach niż komunikacja marketingowa, możesz odwołać swoją zgodę, wypełniając formularz, jak określono poniżej;
·  Prawo do usunięcia – Masz prawo zażądać usunięcia wszelkich posiadanych przez nas niepotrzebnych danych osobowych dotyczących Ciebie, gdy (i) dane nie są już konieczne do realizacji celów, do których zostały zgromadzone; (ii) wycofasz swoją zgodę i nie ma innej podstawy prawnej do przetwarzania danych; (iii) sprzeciwisz się przetwarzaniu danych w przypadku marketingu bezpośredniego lub – w dowolnym innym przypadku – gdy nie ma nadrzędnej uzasadnionej podstawy do przetwarzania danych; (iv) przetworzyliśmy Twoje dane niezgodnie z prawem. Jeśli zgłosisz takie żądanie i spełnione są wszystkie wymogi, upewnimy się, że firma Pro Galicja usunie dane, których nie jesteśmy zobowiązani przechowywać;
·  Prawo do ograniczenia wykorzystania danych – Masz prawo ograniczyć wykorzystanie Twoich danych osobowych w przypadku, gdy: (i) kwestionujesz dokładność danych osobowych; (ii) korzystanie z danych jest niezgodne z prawem, ale nie chcesz, abyśmy usunęli dane; (iii) nie potrzebujemy już danych osobowych do odpowiednich celów, ale Ty potrzebujesz ich w celu ustalenia faktów, wystąpienia z roszczeniem prawnym lub obrony przed roszczeniem; lub (iv) wyraziłeś/-aś sprzeciw wobec korzystania z danych w naszym uzasadnionym interesie do czasu ustalenia, czy firma Pro Galicja rzeczywiście ma uzasadniony interes wymagający kontynuowania korzystania z odpowiednich danych;
·  Prawo do przenoszenia danych – w zakresie, w jakim korzystamy z Twoich danych osobowych w celu realizacji umowy z Tobą, gdy dane osobowe są przetwarzane w sposób automatyczny, masz prawo do otrzymywania wszystkich takich danych osobowych podanych przez siebie firmie Pro Galicja w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym i pozwalającym na odczytanie na urządzeniu formacie, a także prawo do wymagania od nas przesłania danych innemu administratorowi danych, jeżeli jest to technicznie wykonalne;
·  Prawo do sprzeciwu – w zakresie, w jakim opieramy się na naszych uzasadnionych interesach, aby móc korzystać z Twoich danych osobowych, masz prawo sprzeciwić się takiemu użyciu, a będziemy musieli przerwać przetwarzanie danych, chyba że będziemy mogli wykazać istotne uzasadnione powody użycia, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i swobód lub w przypadku, gdy musimy przetwarzać dane w celu ustalenia faktów, wystąpienia z roszczeniem prawnym lub obrony przed roszczeniem. Masz także prawo sprzeciwu wobec profilowania prowadzonego przez firmę Pro Galicja;
·  Prawo do złożenia skargi – Masz również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego, w szczególności w państwie członkowskim, w którym mieszkasz, jeśli uznasz, że gromadzenie i wykorzystywanie Twoich danych osobowych narusza niniejszą politykę prywatności lub obowiązujące prawo.
Aby uzyskać dalsze informacje na temat swoich praw lub skorzystać z któregoś ze swoich praw, prosimy skontaktuj się z nami, wypełniając ten formularz kontaktowy lub pisząc e-mail na adres biuro@progalicja.pl.
Po otrzymaniu wiadomości odpowiemy na Twój wniosek zgodnie z obowiązującym prawem.

10. ZMIANY W NASZEJ POLITYCE

Niniejsza polityka prywatności może być modyfikowana od czasu do czasu. W przypadku zasadniczej zmiany charakteru wykorzystywania Twoich danych osobowych lub jeśli zmiana jest dla Ciebie istotna w inny sposób, zadbamy o zapewnienie odpowiednich informacji z wyprzedzeniem, zanim zmiana zacznie obowiązywać.

11. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.

Administratorem danych jest PRO GALICJA – Joanna Ślemp
ul. Reduta 33/5, 31-421 Kraków, NIP: 7343178853, REGON: 520513240.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących niniejszej polityki prywatności lub ogólnie obchodzenia się z Twoimi danymi osobowymi prosimy o kontakt poprzez ten formularz kontaktowy lub poprzez e-mail na adres biuro@progalicja.pl z podaniem charakteru zapytania.

POLITYKA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIE

Ta strona jest własnością firmy Pro Galicja-Joanna Ślemp, która będzie tu nazywana dalej jako: „Pro Galicja”„my” lub „nas, nam, nami”) i jest przez nią zarządzana. Nasze platformy wykorzystują pliki cookie i równoważne technologie, takie jak piksele śledzące, SDK i JavaScript (dalej łącznie: „pliki cookie”). Niniejsza polityka dotycząca plików cookie opisuje, czym są pliki cookie, z jakich plików cookie korzystamy, cele, do których je wykorzystujemy, oraz partnerów, z którymi współpracujemy w tym zakresie.

CZYM SĄ PLIKI COOKIE?

Pliki cookie to małe pliki tekstowe umieszczane na komputerze lub telefonie komórkowym przez odwiedzaną stronę internetową lub używaną aplikację. Pliki cookie mogą być wykorzystywane między innymi do zapewniania sprawniejszego funkcjonowania witryn internetowych / aplikacji lub na przykład do tego, aby produkty dodane do koszyka pozostały w nim. Pliki cookie mogą być także wykorzystywane do różnych innych celów. W następnej części możesz przeczytać o rodzajach wykorzystywanych przez nas plików cookie.
Firma Pro Galicja wykorzystuje również technologie równoważne z plikami cookie, takie jak piksele oraz JavaScript.
Piksel to transparentny obraz w formacie GIF, dodawany do strony internetowej. Piksele są niewidoczne. Piksele i SDK są wykorzystywane na przykład do sprawdzania, czy użytkownik wyświetlił daną stronę internetową lub wiadomość e-mail. Umożliwiają one sprawniejsze funkcjonowanie witryn internetowych i aplikacji oraz ułatwiają użytkownikowi korzystanie z nich. Alternatywne nazwy pikseli to między innymi: pliki „web beacon”, „tracking bug”, transparentne pliki GIF, znaczniki pikselowe, SDK i pliki GIF 1×1.
JavaScript to język skryptowy, który jest szeroko stosowany do tworzenia interaktywnych stron oraz aplikacji internetowych. Skrypt jest wysyłany z powrotem do przeglądarki w formacie HTML i przetwarzany jest w przeglądarce.

Z JAKIEGO RODZAJU PLIKÓW COOKIE KORZYSTA FIRMA Pro Galicja?

Lista plików cookie, które umieszczamy na naszej stronie:

 • Nazwa pliku: _ga. Treść: GA1.2.1465352825.1646910946. Domena: .progalicja.pl , Ścieżka: / , Wysyłanie do: Tylko połączenia z tą samą witryną.
 • Nazwa pliku: _gat_gtag_UA_201339430_12. Treść: 1. Domena: .progalicja.pl , Ścieżka: / , Wysyłanie do: Tylko połączenia z tą samą witryną.
 • Nazwa pliku: __gid. Treść: GA1.2.683197447.1648632525. Domena: .progalicja.pl , Ścieżka: / , Wysyłanie do: Tylko połączenia z tą samą witryną.
 • Nazwa pliku: purecookieDismiss. Treść: 1. Domena: .progalicja.pl , Ścieżka: / , Wysyłanie do: Tylko połączenia z tą samą witryną.
 • Nazwa pliku: tk_lr Treść: %22%22. Domena: .progalicja.pl , Ścieżka: / , Wysyłanie do: Tylko połączenia z tą samą witryną.
 • Nazwa pliku: tk_or. Treść: %22https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F%22. Domena: .progalicja.pl , Ścieżka: / , Wysyłanie do: Tylko połączenia z tą samą witryną.
 • Przechowywanie lokalne https://progalicja.pl
 • Przechowywanie sesji https://progalicja.pl

USTAWIENIA PRZEGLĄDARKI

Dostosowując ustawienia swojej przeglądarki, możesz zapobiec umieszczaniu plików cookie z witryn internetowych na swoim komputerze. Po wprowadzeniu tej zmiany będziesz otrzymywać ostrzeżenie przed umieszczeniem plików cookie na urządzeniu. Można również dostosować ustawienia w taki sposób, aby przeglądarka odrzucała wszystkie pliki cookie lub tylko pliki cookie stron trzecich. Ponadto można usunąć pliki cookie, które zostały już umieszczone. Ustawienia należy dostosować osobno dla każdej przeglądarki na każdym urządzeniu, którego używasz.

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli nie chcesz korzystać z plików cookie, możliwe jest, że nie wszystkie funkcje na stronie będą działać poprawnie. Ponadto odrzucenie plików cookie nie oznacza, że ​​nie będą już wyświetlać się spersonalizowane reklamy Pro Galicja. Reklamy będą wtedy przypadkowe, a nie dostosowane do Twoich zainteresowań. W instrukcji obsługi lub funkcjach pomocy znajdziesz informacje, jak dostosować ustawienia różnych przeglądarek:
Chrome
Safari
Firefox
Internet Explorer Edge

Usuwanie historii plików cookie

W przypadku wybrania powyżej opcji odmowy marketingowych plików cookie, te pliki cookie nie będą od tego momentu umieszczane na urządzeniu. Poza tym możesz usunąć historię plików cookie z różnych przeglądarek w następujący sposób. Ważne jest, aby pamiętać, że możliwe jest, że w wyniku tego nie wszystkie funkcje na stronie będą działać poprawnie. Jeśli odwiedzisz naszą witrynę, nie rozpoznamy Cię automatycznie i konieczne będzie na przykład ponowne zalogowanie się, aby złożyć zamówienie.

Usuwanie plików cookie w przeglądarce Chrome:

 • Kliknij 3 kropki w prawym górnym rogu. Kliknij opcje Historia > Historia > Usuń dane przeglądarki
 • W menu „Usuń dane przeglądarki” masz możliwość usunięcia danych przeglądarki od pierwszego użycia do ostatniej godziny. Następnie wskaż, które elementy chcesz usunąć. Ponadto w celu usunięcia plików cookie musisz zaznaczyć przynajmniej opcję „Pliki cookie i dane innych witryn oraz wtyczek”.
 • Kliknij przycisk „Usuń dane przeglądarki”.

Usuwanie plików cookie w przeglądarce Safari:

 • Otwórz Safari i przejdź do Safari > Preferencje > Prywatność > Usuń zapisane pliki cookie i dane > Zarządzaj danymi witryn internetowych > Usuń wszystko.

Usuwanie plików cookie w przeglądarce Firefox:

 • Kliknij 3 linie w prawym górnym rogu, następnie kliknij Opcje > Prywatność > Usuń poszczególne pliki cookie.
 • Kliknij „Usuń wszystko”.

Usuwanie plików cookie w przeglądarce Microsoft Edge:

 • Kliknij 3 kropki w prawym górnym rogu > Ustawienia. W sekcji „Usuń dane przeglądarki” zaznacz opcję „Wybierz, co usunąć”.
 • Wybierz pliki cookie (wstępnie wybrane) > Kliknij przycisk „Usuń”.

Usuwanie plików cookie w przeglądarce Internet Explorer:

 • Kliknij symbol koła zębatego w prawym górnym rogu > wybierz „Opcje internetowe” > zakładka „Ogólne”. W sekcji „Historia przeglądarki” kliknij „Usuń”.
 • Nie chcesz usunąć wszystkiego? Następnie zaznacz „Pliki cookie i dane witryn internetowych” i kliknij „Usuń”.

Usuwanie plików cookie na telefonie:

iPhone

 • Aby wyczyścić historię i pliki cookie, przejdź do Ustawień > Safari i dotknij opcję „Wyczyść historię” oraz „Dane witryn internetowych”. Wyczyszczenie historii, plików cookie i danych przeglądania z Safari nie zmieni danych opcji AutoFill.
 • Aby wyczyścić pliki cookie i zachować historię, przejdź do opcji Ustawień > Safari> Zaawansowane > Dane witryn internetowych, a następnie dotknij opcję „Usuń wszystkie dane witryn internetowych”.
 • Aby wchodzić na strony bez zapisywania historii przeglądania, włącz lub wyłącz funkcję prywatnego przeglądania.

 

Android
W aplikacji Chrome

 • Na telefonie lub tablecie z systemem Android otwórz aplikację Chrome.
 • W prawym górnym rogu kliknij „Więcej”.
 • Dotknij Historię, a następnie „Wyczyść dane przeglądania”.
 • U góry wybierz zakres czasu. Aby usunąć wszystko, wybierz opcję „Cały czas”.
 • Zaznacz pola obok „Pliki cookie i dane witryn internetowych” oraz „Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej”.
 • Dotknij „Wyczyść dane”.
 • Dowiedz się, jak zmienić więcej ustawień plików cookie w przeglądarce Chrome.

 

W innych aplikacjach przeglądarki

·  Jeśli używasz przeglądarki Firefox lub innej, instrukcje znajdziesz na stronie pomocy przeglądarki.

ZMIANY POLITYKI

Od czasu do czasu możemy wprowadzać zmiany do niniejszej polityki. Jeśli zmiana jest zasadnicza i jesteśmy zobowiązani Cię o niej poinformować, uzyskać Twoje pozwolenie lub jeśli jest ona dla Ciebie istotna w inny sposób, otrzymasz odpowiednie informacje z wyprzedzeniem, zanim zmiana zacznie obowiązywać.

KONTAKT I PYTANIA

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami na adres e-mail: biuro@progalicja.pl.

Top
X