O nas

Pro Galicja

Jest to grupa osób, instytucji i organizacji, przestrzennie skoncentrowana na terenach dawnej Galicji, ściśle współpracujących ze sobą i powiązanych siecią zależności o jednym, wspólnym celu, jakim jest promowanie i rozwój sektora przedsiębiorczości wśród jej mieszkańców.

Tworzymy w myśl less-waste, tak aby nie niszczyć niepotrzebnie środowiska i jak najdłużej zachować dziedzictwo naszych przodków. Dlatego też nasze rzemiosło to produkty najwyższej jakości. Wszystko po to, aby dać Ci świadomy, zdrowszy i lepszy wybór zakupów dla Ciebie i Twoich bliskich.

Szydelkowanie-chusty-1x1-1

Także i Ty możesz przyczynić się do rozwoju naszego regionu.

Lokalni artyści i galicyjska tradycja

Prowadząc sprzedaż internetową wyrobów regionalnych, rzemiosła i produktów artystyczno-rękodzielniczych pozyskujemy produkty od mieszkańców dawnej Galicji i wytwarzamy wyroby o charakterze i właściwościach odnoszących się do dawnych, często zapomnianych symboli galicyjskich. Przez co łączymy, wspieramy i zacieśniamy więzi pośród lokalnej społeczności zamieszkującej tereny dawnej Galicji.

Każdy nasz produkt jest wyjątkowy

Składniki, elementy i surowce świadomie dobieramy, z myślą o Twoich potrzebach oraz z szacunkiem do tego co daje natura i wspaniali ludzie, którzy je współtworzą a lokalny folklor, kultura i tradycja stanowią dla nas twórczą inspirację.

Poprzez promocję rozwijamy region i ożywiamy historię.

Przy zachowaniu tożsamości kulturowej mieszkańców pielęgnujemy zapomniane tradycje i zwyczaje lokalnej ludności.

Długofalowo nasza działalność stanowić będzie pozytywny wzorzec i zachętę dla innych organizacji do budowania otoczenia gospodarczego i społecznego regionu w równowadze i harmonii z działalnością i przekonaniami mieszkańców.

1630938917558-1-300x300

Joanna Ślemp – Pro Galicja

Kupując od nas to Ty wspierasz lokalnych rzemieślników i wpływasz na rozwój przedsiębiorczości na terenach dawnej Galicji.

Będziemy zachęcać turystów oraz lokalną społeczność do współpracy i inicjatyw społecznych, aby tworzyli wspólną społeczność i odnosili wspólne korzyści gospodarcze i kulturowe.
Poprzez potencjał współpracowników, wsparcie partnerów, Twoją pomoc i zaangażowanie, wspólnie zbudujemy kapitał społeczny, kulturowy i gospodarczy tego obszaru.
Jeśli również chcesz wesprzeć nasz cel i pomóc w rozwoju lokalnej przedsiębiorczości lub masz jakieś pomysły bądź uwagi, skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na rozwój, innowacyjność i zawsze chętni do współpracy.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami dla wszystkich, którzy są z nami.

o-nas-230x230
Top
X